07 | 12 | 2019

ŁĄKA Z KWIATAMI DLA TATY I MAMY- Publiczne Przedszkole w Krzyżowicach

Witajcie nam goście, witajcie nam mili
Bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli.
Dzisiaj obchodzimy Dzień Mamy i Taty
będą pocałunki, życzenia i kwiaty.

W dniu 26 maja 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Krzyżowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci  przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny pod hasłem :"ŁĄKA Z KWIATAMI DLA TATY I MAMY".Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość. Za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. W repertuarze znalazły się wiersze i piosenki tematycznie związane z obchodzonym świętem.  Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Bożena Lorent złożyła wszystkim rodzicom najserdeczniejsze życzenia . Po czym dzieci wręczyły swojej mamusi i tatusiowi  przepiękne upominki. Uroczystość przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, a ciasto upieczone przez nasze mamy bardzo wszystkim smakowało.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk